Kilka słów ode mnie.

1. Strona Mazuel.pl to sześć liter od imion naszych dzieci, dwie pierwsze od każdego.

2. Latarnik to projekt 52 opowiadań na 53 tygodnie roku.

3. Każde opowiadanie to nowe zdjęcie, tekst i nagranie dostępne przez tydzień.

4. Po tygodniu opowiadania przechodzą do archiwum.

5. Projekt Mazuel.pl i projekt "Latarnik", to początek mojej nowej drogi zawodowej. Zawsze lubiłem opowiadać, dużo mówić, do tego stopnia, że rodzice mówili,zamilknij synu, a inni pytali: czemu on tyle mówi? Dzisiaj odpowiedź jest prosta. Chcę pisać, tworzyć, opowiadać, dzielić się doświadczeniem i z tego zyć. Buduję mały zakład pracy: manufakture. Nie zważam na przeciwników, nie zważam na zwolenników. Nie będę tworzył podziałów, lecz szedł za głosem swojego serca. To wszytsko. Jeśli podobają się Wam opwowiadania i doceniacie naszą pracę możecie wesprzeć zakład mój oraz mojej żony, wpłacając na konto bankowe dowolne darowizny.

6. Życzę Wam wszystkim nowego spojrzenia na siebie, dzieci, żonę, a przede wszystkim tego, abyście nie tracili uśmiechu, radości i nadziei, nie tracili bezcennych minut życia na chwile pozbawione optymizmu i nadziei. Uśmiechem i radością próbujemy się dzielić, także tworząc portal wenedi.eu, którego mottem jest promowanie pozytywnej strony życia.

7. Moim celem i moim marzeniem jest osiągnięcie sukcesu na arenie międzynarodowej. Chcemy w przyszłości założyć pierwszą czystą i przejrzystą fundację "Mazuel" - całkowicie transparentną. Wiem, że marzenia się spełniają i tej wiedzy Wam życzę.

8. Światło nosisz je w sobie.

Dziękuję bardzo. Niechaj się darzy!!!

Kontakt/Impressum

Maciej Szwankowski, Thaliastrasse 75/4/19, 1160 Wien, Austria

Mail: biuro@wenedi.eu office@wenedi.eu

Tel. 0699 141 980 41

Reg. Zl. 109 044 70 F15

konto bankowe: 06 1140 2004 0000 3402 7600 0464